дивись.info

Європарламент схвалив підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Європарламент схвалив підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Доповідь комітету ЄП буде винесено на голосування Європарламентом на наступній сесії

Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту схвалив доповідь, в якій міститься положення про те , що якщо Київ виконає необхідні умови, Європейський Союз повинен підписати Угоду про асоціацію на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді і почати відразу ж тимчасове застосування його положень.

Як повідомляє в четвер у Брюсселі прес – служба Європейської народної партії ( ЄНП) , відповідну доповідь , підготовлений співголовою Euronest , віце -президентом ЄНП , депутатом Яцеком Царіуш – Вольським , і присвячений Східному виміру Європейської політики сусідства , був схвалений у четвер у Страсбурзі в ході засідання комітету Європейського парламенту.

Доповідь буде винесено на голосування Європейським парламентом в цілому на наступній сесії.

Крім того, в доповіді також пропонується Європейському парламенту виразити намір почати процес повної ратифікації Угоди про асоціацію Україна -ЄС у рамках існуючих умов.

Коментуючи схвалений доповідь , доповідач Царіуш – Вольський сказав : “Ситуація не хороша , але не безнадійна . Вільнюський саміт не буде кінцем процесу , але його початком . Угода про асоціацію не є метою самою по собі , але інструментом для подальшої трансформації . Більш важливо те , що трапиться після всього: і це значить те , що станеться з імплементацією Угоди , що станеться з країнами , які парафують Угоди і які знаходяться в другій групі – Білорусією , Вірменією та Азербайджаном”.

Нагадаємо, Євросоюз поставив перед Україною низку вимог, необхідних до виконання для підписання асоційованого договору з ЄС. Підписання Угоди може відбутися в листопаді на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Джерело – Інтерфакс-Україна

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.