дивись.info

У Львові хлопчик впав у каналізаційний люк (відео)

У Львові хлопчик впав у каналізаційний люк (відео)
Свідки-герої – рятують, а мерія  – звинувачує злодіїв.Рятувальна спецоперація з пошуку 2-річного Дмитрика підняла на ноги півсотні львівських надзвичайників. Вже понад 7 годин вони прочісують сотні метрів каналізації, чергують на колекторах, аби знайти дитину, яка провалилася в люк.
«Вони бігали, гуляли діти, а бабця за ними розривалася, двоє дітей маленьких», – каже очевидець Надія Пецишин.
Трагедія сталася об 11.30 у мікрорайоні Левандівка. Бабця з онуками-близнюками гуляла біля будинку. Раптом хлопчик вирвався, вибіг на незакріплений каналізаційний люк і одразу провалився. На крики жінки збіглися перехожі. Юрій – охоронець базару, який був поруч, чимдуж кинувся за дитиною у каналізацію. Його обв’язали мотузкою і він півсотні метрів проліз на колінах у пошуках Дмитрика.«Жінка кричала, мужики стояли, я туди стрибнув. Мотузки не вистачило, щоб до кінця. А потім приїхали МЧС», – розповідає очевидець Юрій Гецко.
Рятувальники прибули за лічені хвилини. Кілька разів обстежили каналізаційну мережу мікрорайону. Однак із кожним спуском шанси знайти дитину не те що живою, а навіть її тіло, меншали. Ця каналізаційна мережа переходить у магістральну трубу, що пролягає через усе місто аж до очисних споруд. А це понад 15 кілометрів. Подекуди швидкість води сягає 2 метрів за секунду. В інших місцях течія широка, і там усе забито сміттям.
«Потік не є організований, а ломінарний, там змінюється швидкість. А тіло є тіло, воно ж в одязі, може зачепитися за щось», – розповідає заступник головного інженера по каналізації ЛКП «Львіводоканал» Володимир Васильченко.
Та все ж рятувальники прочісують колектори і самі труби. А міська влада нарікає на крадіїв люків. За фактом зникнення дитини відкрито кримінальне провадження. Прокуратура перевірить роботу водоканалу та з’ясує, чому люк був неналежно закріплений.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.