дивись.info

Україна у листопаді офіційно починає «Олімпійську» кампанію Януковича

Україна у листопаді офіційно починає «Олімпійську» кампанію Януковича

«У листопаді ми офіційно починаємо нашу першу в історії олімпійську кампанію. 5 листопада буде офіційно затверджено заявку України до Міжнародного Олімпійського комітету (МОК) на Генеральній асамблеї НОК України. Після цього, 14 листопада ми надішлемо до Міжнародного олімпійського комітету офіційний лист-декларацію про наміри нашої держави подати заявку на право проведення Зимової Олімпіади 2022», – сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул в Трускавці на засіданні організаційного комітету.

Для розробки і просування заявки залучено кращих світових фахівців, які готували переможні заявки для Лондона, Пекіна, Ванкувера, Сочі і Пхенчхана.

«Проведення свят такого рівня популяризують спорт та здоровий спосіб життя. Це потужний імпульс для зміцнення міжнародного іміджу України, реалізації її туристичного потенціалу. Зимова Олімпіада також сприятиме активізації розвитку економіки західних регіонів, зокрема, створенню нових робочих місць. А це можливості для повернення на рідну землю українців, які працюють за кордоном», – сказав Олександр Вілкул.

Вже у березні 2014 року до МОК  буде подано заявковий файл і гарантійні листи від Національного олімпійського комітету (НОК) та керівництва міста Львів.

В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів – «шорт-ліст». І вже в липні 2015 року, на засідання МОК в Куала-Лумпур (Малайзія)  оберуть місто, яке прийматиме XXIV Зимові олімпійські ігри.

Серед конкурентів України  – Мюнхен, Осло, Стокгольм, Барселона, Алма-Ати, Краків та Ясна за спільною заявкою.

Довідково:

Підготовка заявки для отримання Україною права проводити Зимові олімпійські ігри-2022 є ініціативою Президента України Віктора Януковича. Головою Оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році Зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні було призначено Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Зимові Олімпійські ігри – найбільш масштабні і престижні міжнародні змагання з зимових видів спорту.  Проводяться з 1924 р. один раз на 4 роки під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Після основних змагань відбуваються  паралімпійські ігри для людей з особливими потребами. Зимова Олімпіада включає 17 чемпіонатів світу протягом 16 днів з 15 видів спорту, збирає близько 1 мільйона учасників, гостей і туристів, а також більше 3 мільярдів телеглядачів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.