дивись.info

Шемчук відкрив підсумкову виставку IХ Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові (фото)

Шемчук відкрив підсумкову виставку IХ Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові (фото)

14 жовтня у Львові завершується IХ Міжнародний симпозіум гутного скла, участь у якому беруть художники з 16 країн. Підсумком цього заходу стала виставка в Національному музеї ім. Андрея Шептицького, яку сьогодні урочисто відкрив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

Зазначимо, що на виставці виставлені всі роботи, зроблені художниками-склярами у Львові. В подальшому вони залишаться в колекції Музею скла.

У вітальному слові Віктор Шемчук відмітив, що виставка стала справжнім підсумком творчих звершень Міжнародного симпозіуму. «Приємно, що цей захід продовжує традицію гутників і з кожним роком набуває все більших масштабів. Адже цьогорічний симпозіум зібрав і об’єднав довкола себе знаних митців-гутників з різних країн світу, зокрема з Бельгії, Китаю, Латвії, Мексики, Словаччини, США, Росії, Білорусії, Польщі, Чехії, Японії та України», – зазначив він.

За словами очільника Львівщини, особливістю цьогорічного симпозіуму є його навчальна мета, адже багато студентів перейняли досвід відомих майстрів гутної справи.

«Переконаний, що цей вид мистецтва розвиватиметься разом з новими його представниками, творчий почерк яких буде визначений експериментаторством та багатогранністю», – додав В.Шемчук та побажав усім художникам невичерпного натхнення та нових ідей.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА

 sklo (2) sklo1

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.