дивись.info

До повного входження України до ЄС ще досить велика і непроста дорога, – експерт (відео)

До повного входження України до ЄС ще досить велика і непроста дорога, – експерт (відео)

Карпати, як екологічна система, станом на сьогодні, поділені дуже серйозним адміністративним бар’єром, який називається кордон Європейського союзу.

Про це під час урочистого відкриття Форуму Карпатських мас-медіа сказав заступник голови директора департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОДА Левко Захарчишин, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

«Ми усі живемо у очікуванні Вільнюського саміту, але ми розуміємо, що до повного входження України до ЄС ще досить велика і непроста дорога, тому спробувати зробити єдину інформаційну мережу Карпат – це, я вважаю, важливий, але дуже непростий проект», – сказав Захарчишин.

Він також додав, що медіа можуть відіграти дуже важливу роль відновлення ідентичності людей, які проживають на території Карпатського Єврорегіону.

Деталі – у відео

Нагадаємо, у Львові 18 жовтня відбувся Форум Карпатських мас-медіа, участь у якому взяли понад 140 журналістів з України, Польщі, Білорусії, а також  представники влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій та експертів з України та Польщі.

Учасники зустрічі обговорили питання промоції транскордонної співпраці та регіонального розвитку української та польської частин Карпатського єврорегіону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.