дивись.info

До “Олімпіади Януковича” обіцяють навести лад із дорогами

До “Олімпіади Януковича” обіцяють навести лад із дорогами

Як повідомив голова ОДА Михайло Вишиванюк, Україна подасть заявку на те, аби приймати «Олімпійські ігри-2022». Так було вирішено на Раді Регіонів, яка на днях відбулася у Києві.

Заявка буде подана вже цього року, рішення олімпійський комітет прийде у 2015. Заявки вже подали – Алма-Ата, Стокгольм, Осло, Мюнхен, Краків.

Як повідомив Вишиванюк, ще 9 жовтня, під програму «Зимові Олімпійські ігри» була прийнята постанова Кабміну – державна цільова соціальна програма розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-20122 роках, пише Репортер.

Нею передбачено:

Реконструкція ділянки дороги Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига від Стрия до Івано-Франківська. Вартість складає 680 млн. грн. За рахунок державного бюджету.

Реконструкція ділянки дороги Долина – Хуст від Долини до селища Міжгір`я. Вартість 518 млн.

Будівництво автомобільної дороги Ільці – Явірник – Державний кордон з Румунією. Вартість 680 млн.

Відкриття пункту пропуску на українсько-румунському кордоні Шибене – Поеніле-де-Суб-Мунте. Вартість 27 млн. грн.

Розроблення майстер-планів, техніко-економічне обґрунтування національного проекту «Олімпійська надія – 2022», а саме для спортивно-туристичних об’єктів перспективних територій в межах сіл Мислівка та Вишків Долинського району. Вартість 25 млн.

«Тобто, якщо ми раніше воювали за «Буковель», то центр тепер змістився, – зазначив губернатор, – і є цілком реальна можливість, що частина олімпійських ігор пройде у Долинському районі. На жаль, є певні умови, що центром олімпійських ігор, має бути місто з не менше, як з 750 тисячами населення. Таким містом є Львів. І центром цих ігор буде не «Буковель», а Львів».

Фіртка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.