дивись.info

У Львові почуваюся як вдома», – Ян Петер Балкененде

У Львові почуваюся як вдома», – Ян Петер Балкененде

Сьогодні, 22 жовтня, міський голова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Нідерландів  в Україні Кейсом Яном Рене Кломпенхаувером та колишнім Прем’єр-міністром Нідерландів Яном Петером Балкененде. Гості відзначили поступ Львова у розвитку велоінфраструктури, містобудуванні.

«У Львові почуваюся як вдома. Затишний центр, гарні будівлі, багато туристів – видно, що Львів має поступ, і може мати ще більше. Ви сприяєте цьому», – зазначив у зверненні до міського голови Андрія Садового колишній Прем’єр-міністр Нідерландів Ян Петер Балкененде.

Міський голова Андрій Садовий зазначив, що Голландія є хорошим другом Львова. «Ми завжди про Голландію маємо дуже добрі думки. Я хочу, щоб одна голландська ініціатива була впроваджена у Львові – до 2020 року ми запланували збудувати 268 км велодоріжок. 50 км – вже цього року, якщо буде допомога з вашого боку, збудуємо ще більше.

Ми успішно провели ЄВРО-2012, вкінці листопад подаватимемо заявку на проведення Олімпіади-2020. Я бачу Львів на тій орбіті європейських столиць, де є Прага, Амстердам, Відень. Нам ще багато треба зробити, тому мені цікаво почути мудрі поради та добру критику», – сказав Андрій Садовий.

«Нас захоплює той поступ, який відбувається у Львові в містобудуванні, ті думки, які має місто щодо безпеки громадян, щодо будівництва велодоріжок. Нас це тішить, бо Львів – перше місто в Україні, яке це робить», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Нідерландів  в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер.

Андрій Садовий висловив сподівання, що Україна підпише угоду про «вільне небо» і зі Львова до Голландії будуть прямі авіарейси. «Щоб можна було з Голландії прилетіти до Львова на вихідні  на каву», – додав Андрій Садовий.

Марія Калька

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.