дивись.info

Холдинг Гужви став власником двох телекомпаній

Холдинг Гужви став власником двох телекомпаній

Холдинг Ігоря Гужви «Мультимедіа інвест груп» став власником двох телекомпаній, що володіють ліцензіями на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві та Львові – ТОВ «Медіамережі» і ТОВ «Мультиплексресурс». Відповідні зміни до ліцензій компаній внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 23 жовтня.

Власниками ТОВ «Медіамережі» замість Олени Стеценко стали ТОВ «Мультимедіа інвест груп» (99,99%) і ТОВ «Мультиплексресурс» (0,01%).

Власниками ТОВ «Мультиплексресурс» замість Сергія Філонова стали ТОВ «Мультимедіа інвест груп» (99,99%) і ТОВ «Медіамережі» (0,01%).

Директором обох компаній став Андрій Канівець (замість Олени Стеценко і Сергія Філонова, відповідно) – член редакційної ради каналу UBR, що також належить холдингу Ігоря Гужви.

Львівська компанія «Мультиплексресурс» стала київською, змінивши адресу з вул. Героїв УПА у Львові на вул. Межигірську, 83А в Києві.

Тим часом київська компанія «Медіамережі» змінила адресу студії з вул. Сирецької 37А на вул. Мельникова, 42.

До редакційної ради «Мультиплексресурсу» увійшли Іван Безносенко, Володимир Гулевець, Андрій Канівець, Дмитро Кротенко, Сергій Шмід, Наталія Яровенчук.

До редакційної ради «Медіамереж» увійшли Олександр Бабенко, Іван Безносенко, Василь Дендін, Андрій Канівець, Оксана Омельченко, Юлія Шост.

Нагадаємо, ТОВ «Медіамережі» володіє ліцензією на мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві з логотипом «Всі новини»,а ТОВ «Мультиплексресурс» – в МХ-5 у Львові з логотипом «Захід новини». Обидві компанії, які до цього не мали досвіду в телевізійній сфері, отримали ліцензії на додатковому цифровому конкурсі у 2012 році. Тоді ж ліцензію на мовлення в МХ-5 у Харкові отримала нова компанія зі схожою назвою ТОВ «Медіаресурс».

Як відомо, холдинг Ігоря Гужви планує наступного року запустити на базі каналу UBR телеканал «Вести TV».

Телекритика

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.