дивись.info

ЄНП: умова ЄС про звільнення Юлії Тимошенко має бути виконана

ЄНП: умова ЄС про звільнення Юлії Тимошенко має бути виконана

Віце-президент Європейської народної партії (ЄНП) Маріо Давід заявляє, що умова про звільнення Юлії Тимошенко та надання їй можливості пройти лікування за межами України є обов’язковою для підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

“Без реального доказу того, що в Україні немає вибіркового правосуддя, яке демонструє приклад Юлії Тимошенко, не буде і підписання угоди про асоціацію у Вільнюсі. На сьогоднішній день, це найбільш відповідний випадок. Ми сподіваємося, що як тільки їй дадуть дозвіл на поїздку за кордон для медичного лікування, це продемонструє, що Україна рухається в правильному напрямку”, – заявив Маріо Давід в інтерв’ю бельгійському виданню EUplus.

Водночас, віце-президент ЄНП підкреслив, що навіть у разі виконання владою України умови про звільнення Юлії Тимошенко для лікування, Європейський Союз продовжить моніторинг вибіркового застосування правосуддя в Україні. “Звичайно, ми продовжимо відстежувати, чи немає інших випадків вибіркового правосуддя. Ми не хочемо, щоб це було тільки символічне рішення”, – підкреслив він.

“Я сподіваюся, що лідери України зуміють втілити в життя реалізацію однієї з умов, необхідних Європейським Союзом – це вимога Європейського Союзу, а не Європейської народної партії. Як тільки це буде зроблено, дорога стане вільною, і ми сподіваємося, що ми зможемо з цього моменту вступити в нове партнерство з Україною”, – заявив Маріо Давід.

Джерело: Офіційний сайт Юлії Тимошенко

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.