дивись.info

У Львові розгорівся скандал через незакомпостований квиток

У Львові розгорівся скандал через незакомпостований квиток

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак, на підприємстві проводять розслідування щодо інформації про затримання контролерами за безквитковий проїзд пасажира і вимагання оплати штрафу, що трапилось 22 жовтня.

«Ми інформацію про цей інцидент отримали. Зараз на підприємстві ведеться розслідування, створена комісія. Триває процедура допитів. За висновками розслідування вживатимемо ті чи інші заходи», – розповів Орест Козак, директор ЛКП «Львівелектротранс».

На підприємстві закликають пасажирів електротранспорту здійснювати поїдки за наявності квитка.

«Ми цього тижня організували рейд разом з працівниками тролейбусного та трамвайного депо. Перевіряючи у час-пік на зупинках транспорту наявність у пасажирів квитків, контролери виписували від 20 до 30 квитанцій за годину роботи. А скільки протягом дня ми маємо безквиткових пасажирів? Ми не можемо тримати від держави компенсацію за проїзд пільговиків, і ще люди не оплачують проїзд. А це – збитки підприємства, це зарплати, це ремонт рухомого складу», – зазначив Володимир Карпа, заступник директора ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ поширено інформацію про неправомірні дії контролерів ЛКП «Львівелектротранс» 22 жовтня щодо пасажирки тролейбуса №12, яка здійснювала проїзд без закомпостованого квитка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.