дивись.info

На Азарова можуть порушити кримінальну справу

На Азарова можуть порушити кримінальну справу

Заяву з вимогою притягти до кримінальної відповідальності Прем’єр-міністра України Миколу Азарова скеровано до прокуратури Львівської області, повідомляють в ГО «СПАС».

Заяву відповідного змісту було направлено в правоохоронні органи, після того, як на допиті в Галицькому районному відділі львівського міського управління міліції, одного з членів ГО «СПАС» Олега Пилипенка, 26.10.2013р., було виявлено копію заяви ГО «СПАС» від 25.08.2013р. до Прем’єр-міністра України М. Азарова із штампом Кабінету міністрів України.

На думку громадських активістів, копія їх заяви не могла опинитися в матеріалах у слідчому відділі офіційним шляхом.

«Мене було допитано в Галицькому РВ ЛМУ МВСУ. Серед матеріалів, з якими мене було ознайомлено під час допиту, була і копія заяви ГО «СПАС» до Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Я звичайно здивувався, бо до ГО «СПАС» ніхто не звертався із запитом про надання копії цієї заяви. Потім я виявив, що на цій копії стоїть прямокутний штамп Кабінету міністрів України.

І мені, звісно хочеться дізнатися, в який спосіб копія нашого документу із штампом Кабінету міністрів України, потрапила до скаржника в правоохоронні органи, начальника Філії – начальника управління Державного земельного кадастру Кречківського Михайла Йосиповича Львівської регіональної філії Центру ДЗК?

Тому, від ГО «СПАС» була скерована заява у правоохоронні органи. Там мають розібратися, хто з працівників та керівництва Кабінету міністрів України, Львівської регіональної філії Центру ДЗК винен і хто і в якій мірі понесе за це покарання.

Наразі, я не виголошую про переслідування своєї особи владою, включно із її представниками найвищого ешелону. Але ланцюг від Кабінету міністрів України до Львівської регіональної філії Центру ДЗК необхідно виявити, а людей які дозволяють собі вчиняти незаконні дії та зловживати своїм службовим становищем – покарати»,  – коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.