дивись.info

Гураль привітав ветеранів війни (фото)

Гураль привітав ветеранів війни (фото)

Сьогодні заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль  зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни, що перебувають на лікуванні у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у місті Винники.

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників заступник очільника Львівщини привітав очевидців війни, висловив їм велику подяку за подаровані життя наступним поколінням, а також вручив квіти та подарунки.

«Велика Вітчизняна війна чорною смугою пройшла по долях мільйонів наших співвітчизників. Ми завжди пам’ятатимемо про тих, хто віддав життя за нашу державу, піклуватимемось про тих, хто героїчно вистояв у ті нелегкі часи. Ми повинні рівнятись на вас, ставити за приклад ваш подвиг», – зазначив він.

В рамках візиту у госпіталь Вадим Гураль також ознайомився з роботою кабінету магнітно-резонансної томографії, введеного в експлуатацію 27.12.2012 р., оглянув приміщення, де лікуються та проживають ветерани, а також поспілкувався з ними.

«Президент України, Уряд та обласна влада приділяють значну увагу ветеранам війни, поліпшенню умов їх соціального та медичного захисту. Держава у величезному боргу перед ними і особливо в такі дні як сьогодні ми повинні згадати про всіх, хто був очевидцем війни. Лише вони можуть розповісти молодому поколінню, що це була за війна і, які страждання вона принесла. Саме тому жоден ветеран не залишиться без уваги держави – це головне завдання, яке ми виконуємо і, яким сьогодні опікується Президент України», – зазначив під час візиту заступник голови ОДА.

Довідка:

КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи» є головним медичним закладом у Львівській області, що надає кваліфіковану, спеціалізовану, стаціонарну та поліклінічну лікувально-профілактичну допомогу  ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Госпіталь організовує та забезпечує надання високоспеціалізованої стаціонарної та лікарсько-консультативної медичної допомоги, здійснює функції організаційно-методичного центру медичного обслуговування ветеранів війни області.

У госпіталі функціонує 810 ліжок, з них 385 – терапевтичного і 425 – хірургічного профілю, чотири терапевтичних відділення, два неврологічних, хірургічне, чотири відділення  ортопедичного профілю, урологічне, отоларингологічне, анестезіології та інтенсивної терапії – всього 15 відділень.

Крім стаціонарних відділень функціонує також приймальне, фізіотерапевтичне, гіпербаричної оксигенації, рентгенологічне відділення з кабінетами ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії,  клініко-діагностична лабораторія, поліклініка зі структурними підрозділами – стоматологічною службою (стоматологічні та зубопротезний кабінети), кабінетами функціональної діагностики, ендоскопії та колоноскопії.

Потужність поліклініки госпіталю – 250 відвідувань за зміну, на базі поліклініки здійснюють прийом лікарі 16 спеціальностей.

Щорічно в КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім..Ю.Липи» отримують медичну допомогу близько 16,3 тис. хворих. Станом на 01.10.2013р. в госпіталі проліковано 12052 хворих (2012 рік – 16263 хворих), з них ветеранів війни та дітей війни – 7627 (63%), інвалідів загального захворювання – 1706 (14%), репресованих,учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 755 (3 %), цивільних – 1964(16 %).

IMG_3412 IMG_3439 IMG_3441 IMG_3450 IMG_3474

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.