дивись.info

Львівська радіостанція «FM Галичина» взяла моду на українське (фото)

Львівська радіостанція «FM Галичина» взяла моду на українське (фото)

У новому сезоні файне радіо «FM Галичина» скликало  до себе на гостину відданих слухачів та прихильників. На презентації підсумовували свою роботу за три роки, а також складали плани на наступний рік. За словами Наталії Кондартенко, керівника програмного відділу радіо «FM Галичина» − новий сезон на файному радіо стартував під гаслом «Українське – це модно!». Основний акцент колектив зробив на популяризації свого українського: мові, пісні, звичаях, традиціях. Ефір поповнили новими проектами, якісною українською музикою, та багатьма іншими цікавинками. «Насправді, це не означає, що ми стали більше українські – продовжує Наталія Кондартенко, − ми були українцями і  ними залишаємось, просто, вирішили підкреслити все те українське, що ми плекали до цього часу, розвивали в нашому ефірі, і в самому бренді «FM Галичина».

У новому сезоні подумали і про моду. Логотип вирішили обрамити вінком із квітів відомої української художниці, львів’янки, яка представляє Україну на міжнародному рівні – Олени Онуфрів.

Привітати файне радіо з’їхались зі всієї України. Найбільше гостей було зі Львова, Луцька та Києва. Побажати успіхів файному радіо вирішили і представники Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Львівській, Тернопільській і Луцькій областях. Львівський представник, Петро Цеголко зазначив, що «FM Галичина» обрало правильний напрям, воно знає як працювати із слухачем, і з рекламодавцем,  воно несе те, що не забувається в душі слухача».

Нагадаємо, що радіо «FM Галичина»перша регіональна радіостанція на Заході України, яка стала новим учасником всеукраїнського дослідження радіослухання, що проводить компанія GfK, на замовлення галузевого об’єднання «Радіокомітет». «FM Галичина» приєдналась до дослідження у вересні цього року. За словами Олександри Гнатик, директора ТРК «Галичина» – «FM Галичина» прагне ще більше розвиватись – вдосконалювати медіапродукт, територіально збільшувати своє мовлення, ставати ще кращим. Проводячи це дослідження, ми хочемо представити документальні докази своїй аудиторії, клієнтам, нашим партнерам, що ми не просто добре стартували, а й активно та успішно розвиваємось». За результатами дослідження радіо «FM Галичина» увійшло в п’ятірку лідерів.

По завершенню урочистої частини усі гості мали можливість побавитись під файну українську пісню. Впродовж вечора гостей бавили не лише ведучі радіо, а ще й хороші друзі – гурти:  Назар Савко, Ліля Ваврін, «Бориславські батяри» і «Rock – H». Особливим гостем свята став добре знаний український співак Аркадій Войтюк. Привітати файне радіо приїхав із задоволенням, оскільки вважає, що українську культуру варто популяризувати, особливо в нинішніх умовах.

А ще під час презентацій нового сезону файного радіо було чимало сюрпризів, зокрема, один із запрошених вирішив запропонувати руку і серце своїй майбутній дружині.

Коротка довідка:

«FM Галичина» − найбільша західно – українська регіональна мережа. Радіо розпочало мовлення в ефірі наприкінці 2010 року. На даний момент охоплює 14 частот: Львів 89,7 FM; Тернопіль 102,3 FM; Луцьк 89,8  FM; Стрий 107,9 FM; Новий Розділ 107,6  FM; Старий Самбір 102,7 FM; Борислав 102,9 FM; Броди 107,5 FM; Червоноград 103,0 FM; Радехів 103,6 FM; Турка 105,9 FM; Перемишляни 105,1 FM; Шацьк 106,7 FM; Славське 102,6 FM.

Цільова Аудиторія: мешканці Західної України віком 30-55 років.

Прогнозована сукупна цільова аудиторія радіомережі понад 2 млн. слухачів.

DSC_4482 DSC_4706

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.