дивись.info

Незаконне рішення Бродівської РДА скасував суд

Незаконне рішення Бродівської РДА скасував суд
У курортному Яремчі Івано-Франківської області відбувся пивний фестиваль, який зібрав понад триста гостей зі всієї України та з-за кордону.

Суд скасував незаконне розпорядження Бродівської РДА у земельній сфері.

Розпорядження виявлено прокуратурою Бродівського району під час перевірки законності розпоряджень районної адміністрації про надання в оренду земельних ділянок.

Так, відповідно до рішення РДА, одному із виробничих кооперативів продовжено термін дії договору оренди земельної ділянки площею 7,4 га. Водночас встановлено, що вказана ділянка відноситься до земель промисловості та знаходиться за межами населеного пункту на території Підгорецької сільської ради.

Таким чином, Бродівська РДА приймаючи вказане розпорядження вийшла за межі наданих їй повноважень, оскільки розпорядником цієї землі є Львівська обласна державна адміністрація.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратурою Бродівського району до Львівського окружного адміністративного суду подано позов про скасування даного розпорядження.

Постановою суду позов прокурора задоволено, а розпорядження органу виконавчої влади скасовано. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.