дивись.info

Майкл Лі прочитає лекцію в УКУ

Майкл Лі прочитає лекцію в УКУ

За сприяння Львівської міської ради у п’ятницю, 1 листопада, лекцію в Українському католицькому університеті прочитає Майк Лі, колишній голова Генерального директорату з питань розширення в Єврокомісії, радник Фонду «Ефективне управління».

Теми лекції – «Україна та Європейський союз», «Східне партнерство» в контексті Євроінтеграції». Лекція, що триватиме одну годину, розпочнеться о 12:00 год. на філософсько-богословському факультеті УКУ, вул. Хуторівка, 35 А.

Нагадаємо, 31 жовтня о 10:30 год. у Львові у конференц-залі «Леополіс–хол» за участі Майкла Лі відбудеться перше засідання «Експертного клубу «Самопоміч», де експерти обговорять плюси та мінуси для України Асоціації з ЄС, та що чекає на українців в разі підписання Угоди.

Біографічна довідка

Майкл Лі – радник Фонду «Ефективне управління», головний радник Фонду Джермана Маршала (США), колишній генеральний директор управління Європейської  Комісії з питань розширення.

Після завершення навчання у Оксфордському університеті за напрямами філософія, політика та економіка та здобуття ступеня кандидата наук в галузі політичного права в Масачусетському техноогічному інституті, Майкл Лі викладав в Школі Джона Гопкінса для міжнародних студентів післядипломної освіти університету Саксесу та коледжу Веллеслі. Його викладацька і наукова робота стосувалися тем європейської інтеграції, закордонної співпраці та теми перебудови у Центральній та Східній Європі.

Британець за національністю, Майкл Лі працював протягом більш як 30 років службовцем Європейської Комісії:

 

1977-1980р.          генеральний секретар управління міжнародних зв’язків, Рада ЄС;

1980-1982р.          обіймав посаду в управлінні рибного господарства, Європейська комісія, проводив двосторонні та багатосторонні міжнародні переговори у галузі рибного господарства;

1982-1985 р.         референт у справах Великої Британії,  Ірландії та Данії управління інформації, преси і інформації;

1885-1888р.          працював в управлінні зовнішніх відносин, де відповідав за північно-південні відносини;

1988-1989р.          віце-прем’єр міністр уряду Артура Кокфілда;

1989-1992р.          член уряду Франца Андріссена, віце-прем’єр міністр;

1993-1998р.          член Кабінету Парламентської комісії ЄС;

1998-2000р.          займався переговорами з прийняття Чехії в Європейський Союз;

2000- 2003р.         керував управлінням з питань розширення, займався питанням приєднання Туреччини, Кіпру, Болгарії, Мальти, Румунії

2003- 2005р.         заступник директора управління закордонних справ, відповідальний за Європейську політику сусідства, зв’язки з Східною Європою, Південним Кавказом і Центральною Азією, Близьким Сходом і регіоном півдня Середземного моря

З 2006р.                 генеральний директор з питань розширення Європейської Комісії, до цього   обіймав посаду Заступника генерального директора з зовнішніх зв’язків.

Марія Калька

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.