дивись.info

Романів відвідала героя Радянського Союзу Бочека Петра Семеновича

Романів відвідала героя Радянського Союзу Бочека Петра Семеновича

29 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів спільно з начальником Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Павлом Ткачуком відвідала героя Радянського Союзу 88-річного полковника міліції Бочека Петра Семеновича.

«В гостях у героя Радянського Союзу ми почули сьогодні про вітання та подяку Президентові України за ту турботу та підтримку, яку відчувають сьогодні ветерани з боку держави. На жаль, так було не завжди. І сьогодні вкрай гостро ставиться питання щодо належного соціального та медичного забезпечення ветеранів», – повідомила під час візиту Ірина Романів.

Заступник голови ОДА привітала ветерана із святом, побажала здоров’я, життєвої енергії, міцної сім’ї, домашнього затишку. Також Ірина Романів наголосила, що держава робить все можливе, аби такі люди почували себе потрібними для суспільства. Саме тому ці відвідини не є рідкісним явищем, а сама згадка про ветеранів для широкого загалу є важливою, потрібною і завжди викликає глибоке почуття вдячності та подяки.

Ірина Романів вручила героєві Радянського Союзу за форсування Вісли Бочеку Петру Семеновичу квіти та подарунок, а також висловила подяку та вітання від голови Львівської ОДА Віктора Шемчука.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.