дивись.info

Казначейство не виконує платіжних доручень Львова на понад 74 млн грн

Казначейство не виконує платіжних доручень Львова на понад 74 млн грн

За інформацією департаменту фінансової політики, станом на сьогодні казначейство не перераховує до міського бюджету 74 млн 328 тис грн.

Із всієї суми понад 35 млн грн. блокують до спецфонду бюджету розвитку, 14,5 млн грн. – субвенції на дороги, 6,5 млн грн. – до природоохоронного фонду, 17 млн грн. – до загального фонду міського бюджету.

Водночас як повідомили в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», станом на сьогодні у казначействі зареєстровані платіжні доручення музею на суму 538 тис грн.. Ці кошти призначені для здійснення оплати за товари, роботи та послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.

«Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку – невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», – повідомляють в управлінні культури Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.