дивись.info

На час відключення водопостачання у центрі міста працюють 6 водовозок (фото)

На час відключення водопостачання у центрі міста працюють 6 водовозок (фото)

На час відключення водопостачання у центрі міста працюють водовозки. Водовозки будуть розміщені за адресами: вул. Огієнка, 5 (біля клінічної лікарні Львівської залізниці), вул. Рапопорта, 8 (територія пологового будинку), вул. Кирила і Мефодія, 22 (інфекційна лікарня), пл. Ринок, 1, пр. Шевченка, 7 (біля Макдональдсу) та на вул. Л. Українки, 1.

«6 машин-цистерн заправлятимуться водою на території Львівводоканалу з гідранту. Це буде питна вода, якість якої контролюватиме наша хіміко-бактеріологічна лабораторія. Три водовозки, які розміщені біля лікарень, працюватимуть цілодобово. Інші три працюватимуть до 22.00 год. Маємо ще 2 резервні», – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, що у середу-п’ятницю у центрі Львова під’єднуватимуть новозбудовані водогони. Тож у ці дні центральна частина Львова залишиться без водопостачання.

30 жовтня з 8 год. повністю припинене водопостачання Галицького району міста та частково Шевченківського району, обмеженого вулицями Сорочинська – Джерельна – Клепарівська – Пстрака – Шевченка – Леонтовича – Шолом Алейхема – Шпитальна – Данилишина. У Галицькому районі Львова буде відсутнє водопостачання також в четвер, 31 жовтня, та у п’ятницю, 1 листопада.

«Наші люди працюватимуть цілодобово, щоб якомога швидше відновити повноцінне водопостачання. Загалом до робіт залучено 10 бригад, 25 одиниць техніки. Маємо 15 місць перепідключення нових водогонів, ще до 36 житлових будинків на вул Городоцькій будуть проводитись врізки», – зазначили в ЛМКП «Львівводоканал».

Христина Процак

 vodovozka1 vodovozka2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.