дивись.info

Завтра на Сихові відкривається новий дитячий клуб

Завтра на Сихові відкривається новий дитячий клуб

Для дітей та молоді на Сихові відкривається новий спортивних клуб. Від завтра розпочинає роботу клуб «Бандерштадт» в приміщенні УДЮМК Сихівського району на вул. Трильовського, 17 (СШ №1, ліве крило від головного входу школи). В клубі «Бандерштадт» працюватиме педагог-організатор УДЮМК Сихівського району й проводитиме навчально-тренувальну й спортивну діяльність громадська організація «Наш клуб» В трьох спортивних залах проходитимуть тренування десятьох секцій: загальна фізична підготовка, рукопашний бій, кунг-фу, джиу-джитсу, карате, тайський бокс, пілатес, йога, тай-бо, хайлоу. 

Діти з соціально незахищених та багатодітних сімей, матимуть можливість безкоштовно записатись в секції. Безкоштовний гурток загальнофізичної підготовки для усіх дітей вестиме педагог-організатор УДЮМК Сихівського району.

«Найбільше львівських дітей проживає саме на Сихові, тому дуже важливо, щоб в цьому районі було достатньо гуртків і секцій, в яких вони могли б розвиватися фізично і творчо», – розповів Володимир Шнайдер, керівник управління молоді, сім’ї та спорту.

Офіційне відкриття клубу після завершення ремонтних робіт, проведених за позабюджетні кошти, відбудеться 2 листопада о 14.00 год. На сихівчан очікує екскурсія спортзалом, а також майстер-класи тренерів спортивних секцій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.