дивись.info

У неділю до Львова приїде ярмарок харківських товаровиробників

У неділю, 3 листопада, у парку імені Івана Франка почне працювати ярмарок, де будуть представлені вироби харківських підприємств. Відвідати ярмарок та придбати товари можна буде щодня, з 9:00 до 19:00 год, з 3 до 17 листопада.

На ярмарок, який працюватиме протягом двох тижнів, приїдуть 63 учасники. Цьогоріч це уже сьома виставка товаровиробників у Львові. Вперше ярмарок відбувся ще у 2005 році, а з 2008 року став уже щорічним. Окрім підприємств Харкова, участь у ярмарку беруть гості з інших регіонів України, а також львівські підприємства «Промінь», «Юність», «Степ тер» та видавництво «Свічадо».

«Сьогодні ми бачимо позитивні результати нашої співпраці: створюються харківські представництва у нашому місті, а наші виробники відкривають представництва у Харкові. Метою ярмарку є популяризація продуктів виробників, налагодження та підтримка зв’язків між підприємцями. Ярмарок є добрим прикладом співпраці, адже товаровиробників об’єднує мета – робити якісні товари для українських споживачів», – повідомили в управлінні економіки.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.