дивись.info

Сало ініціюватиме створення окремого підрозділу ОДА для залучення інвестицій

Сало ініціюватиме створення окремого підрозділу ОДА для залучення інвестицій

Про це голова облдержадміністрації заявив сьогодні, 4 листопада,  під час апаратної наради.

“Розвиток інвестиційного клімату у Львівській області є пріоритетним завдання сьогодні. Нам необхідно створити такі умови для інвесторів, аби покращити роботу вже існуючих підприємств, а також допомогти тим компаніям, які готові сьогодні працювати у нашому регіоні. Для цього у Львівській ОДА має бути створений окремий підрозділ, який займатиметься лише залученням інвестицій в область”, – сказав голова ОДА.

Зазначимо, відповідно до Закону України “Про індустріальні парки” та на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” у Львівській ОДА  розроблено Концепцію розвитку індустріальних парків Львівської області як складову частину проекту Регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області на 2012-2015 роки, яка визначає основи правових, організаційних і економічних умов створення й функціонування індустріальних парків на території Львівської області.

Нагадаємо, для створення індустріальних парків у Львівській області за пропозиціями райдержадміністрацій відібрано 12 ділянок. Основними районами для індустріальних парків визначено Броди, Буськ, Жидачів, Жовква, Радехів, Яворів та м. Новий Розділ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.