дивись.info

На вулицях Львова з’явились листівки проти Сала (фото)

На вулицях Львова з’явились листівки проти Сала (фото)

«Чому українці у Львові давно не люблять Сала», – листівки з такою назвою з’явились на вулицях Львова в ніч з 5-го на 6-те листопада. В листівках описані 5 моментів біографії нового губернатора Львівщини –  екс-очільника ГУ УМВС у Львівській області Олега Сала. 

Зокрема в них йдеться про дві кримінальні справи, які були  порушені Генеральною прокуратурою проти О. Сала в 2005 році. Його звинувачували у порушенні виборчого права і зловживанні владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук.

Також львів’янам нагадали, що під час керівництва Салом обласною міліцією її працівники підкинули гранату Студентському братству, за листівки та акції проти кучмізму студентів били, арештовували і судили, від  університетів вимагали вжити заходів щодо них.

Крім того, Олегу Салу пригадали його дружбу з російським кримінальним авторитетом Максимом Курочкіним на прізвисько Макс Бєшений, а також той факт, що в 2006 році він балотувався до Верховної Ради від фінансованого Курочкіним блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція». В листівках зазначені й нові «гріхи» Сала – слова народного депутата Геннадія Москаля про те, що у 2012 році Олег Сало особисто керував діями спецпідрозділу «Беркут» під час виборів в 132-у виборчому окрузі на Миколаївщині.

Розповсюдженням таких листівок відреагували на повернення О. Сала до Львова активісти Громадянського руху «Відсіч». «Наглядати за Львівщиною поставили міліціянта з нагайкою», – резюмується у листівці.

 salo_n2 salo_n3 salo_n4 salo_n5 salo_n6

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.