дивись.info

Профспілка Університету вимагає негайної виплати заборгованої зарплати

Профспілка Університету вимагає негайної виплати заборгованої зарплати
Вже сьогодні у Львові представлять скандальну виставу на основі подій в Україні. Про це під час прес-конференції розповів російський поет Андрій Орлов Орлуша, інформує Дивись.Інфо.

5 листопада 2013 року відбулося позачергове засідання профкому Первинної профспілкової організації працівників Університету. Першим і найважливішим питанням порядку денного було досі невирішене питання заборгованості зарплати працівникам Університету, що знаходяться на фінансуванні спеціального фонду ЛНУ ім. Івана Франка. Ми вже повідомляли, що ця категорія працівників не отримала ані авансу, ані зарплати за жовтень. 4 листопада на засіданні президії Первинної профспілкової організації працівників ЛНУ ім. Івана Франка було прийнято рішення про скликання позачергового засідання профкому і затвердження плану подальших заходів.

5 листопада члени профкому одноголосно ухвалили проект звернення до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області. На відміну від попередніх листів, у цьому профком вимагає перерахування заборгованої заробітної плати працівникам Університету, що фінансуються спецфондом вишу.

Керуючись чинним законодавством, відповідно до ст. 19 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», профспілки, їх об’єднання здійснюють представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок у державних органах. Окрім того, відповідно до ч.7 ст.21 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії їх діяльності», профспілки здійснюють громадський контроль за виплатою заробітної плати, дотриманням законодавства про працю та про охорону праці.

Цього разу профком прийняв чітке рішення – якщо грошей не буде, то діалог вийде за межі листування. У разі невиконання вимоги профспілкового комітету до 9 листопада 2013 року, профспілка залишає за собою право, передбачене ст.27 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», на організацію та проведення страйків, зборів, мітингів, походів і демонстрацій на захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників нашого Університету відповідно до закону.

Відповідний лист профспілка сьогодні відправила до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області. Окрім того, копія такого звернення надійшла і до Прокуратури Галицького району міста Львова.

Прес-служба Первинної профспілкової організації працівників  ЛНУ ім. Івана Франка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.