дивись.info

Скандали та недомовки навколо будівництва торгового центру на Соборній тривають

Скандали та недомовки навколо будівництва торгового центру на Соборній тривають

Попри те, що будівництво торгового центру на Соборній практично завершене, скандали та недомовки навколо нього тривають і досі.

Цього разу під удар потрапив квітковий павільйон біля Галицького ринку, якого вже наступного року може не стати. Річ у тім, що на його місці планують облаштувати парківку для клієнтів та орендарів нового торгово-офісного центру «Роксолана» братів Дубневичів, відкриття якого запланували на початок 2014 року.

Таку інформацію 2 листопада оприлюднило інтернет-видання «НаЗакупи». «На новій парковці має поміститись п’ять десятків автомобілів, натомість квітковий ринок планують перенести у новий ТОЦ, де під нього виділять 147 кв. м площі, — пише видання. — Крім квіткового базару, у новому ТОЦ з’явиться супермаркет делікатесів площею понад 1000 кв. м, а також магазини преміальних брендів, повідомляє компанія UTG, яка проводить добір орендарів для нового центру. Хто саме і чим, окрім продуктів та квітів, торгуватиме у «Роксолані», наразі невідомо. У компанії запевняють, що тепер ведуть переговори з «кількома модними групами».

Продавці квітів у павільйоні про його знесення вперше чують. А на запитання «Ратуші», чи згодні вони, так би мовити, змінити локалізацію, відповідають негативно. Крім того, за словами продавчині Дарії, до нового ТЦ ніхто наразі й не кликав. «Нам навіть ніхто не пропонував туди переїжджати. Власник приміщення завжди стверджує, що ми тут будемо і нікуди з’їжджати не плануємо. Тепер ось, наприклад, хочуть перекрити павільйон і покласти нову плитку на підлогу, з такими умовами нам буде ще краще. Продавцям-флористам тут добре і вигідно, бо біля дороги завжди більше клієнтів. А що ми будемо мати в тому торговому центрі?», — каже жінка.

Натомість співвласник павільйону Юрій Путас запевнив, що інформація про знесення споруди для створення паркінгу — неправдива. «Павільйон не будуть зносити. Власники того торгового центру мають свій об’єкт поруч, а ми маємо свій. Між нами є дорога. Це є їхня справа, як вирішувати проблему з паркуванням, — зазначив Юрій Путас. — Уявіть собі, що ви є власник будинку, а до вас хтось звертається, що буде його зносити і щось там робити. Як ви думаєте, це станеться?».

Спростував інформацію про облаштування парківки на місці нинішнього квіткового павільйону й Ярослав Дубневич, якому, власне, належить будівля нового центру. Паркінг буде, однак не замість квітів, — запевнив він: «Для того, щоб біля ТЦ була облаштована автостоянка, павільйон із квітами зносити не потрібно. Я вперше чую про такі ідеї». Щоб уточнити інформацію з приводу облаштування парківки для працівників та відвідувачів майбутньої «Роксолани» ми звернулись й до прес-секретаря компанії UTG, яка підбирає орендарів для нового центру, Дмитра Синяка. Однак там відмовились коментувати цю ситуацію.

Тож, скоріше за все, квіти залишаться у павільйоні, до якого вже так звикли львів’яни, а продавцям не доведеться переїздити до нового приміщення. Однак — хтозна?..

Уляна ДЕПУТОВИЧ, Христина ПЕЛЕНЬО

Джерело: Ратуша

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.