дивись.info

У Львові – загроза зриву опалювального сезону

У Львові – загроза зриву опалювального сезону

Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», тепломережі в районі вул. Стрийська-Гашека-Максимовича, який належить БУ КЕВ м. Львова, найбільш проблемні. З середин вересня на даних мережах сталося 14 поривів. Сьогодні, 8 листопада, ремонтні бригади Сихівського РТМ ліквідовують два пориви біля будинку на вул. Стрийська,63 та один порив на вул. Гашека,20а.

«Сьогодні наші ремонтні служби ліквідовують два пориви на тепломережі біля будинку на вул. Стрийська,63 та порив на вул. Гашека,20а. Починаючи з середини вересня, ми вже ліквідували 14 поривів на даних тепломережах. Дані трубопроводи у вкрай жахливому стані. Для якісного і надійного теплопостачання до 29 житлових будинків даного району необхідно провести повну реконструкцію даних об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ. Це і тепломережі, і ЦТП. Якщо ж керівництво БУ КЕВ не робитиме жодних дій в цьому напрямку, існує велика загроза зриву опалювального сезону 2013-2014 рр.

Погодні умови сьогодні дозволяють працювати над ліквідацією даних поривів, і мешканців будинків, до яких призупинили подачу опалення через ремонтні роботи, не відчуватимуть значного дискомфорту через відсутність тепла. Однак, що буде, якщо на дворі буде мінусова температура, а тепломережу порве і доведеться зупиняти теплопостачання? Практично вся тепломережа БУ КЕВ зношена і непридатна для експлуатації», – розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Зважаючи на критичну ситуацію з об’єктами теплопостачання БУ КЕВ, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вкотре звертається до керівництва БУ якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова.

Нагадаємо, з 2008 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» було ліквідовано більше 90 поривів на теплових мережах БУ-4 КЕВ м. Львова. Незадовільний технічний стан вказаних об’єктів призводить до неякісного теплопостачання. До диспетчера теплоенерго постійно надходять скарги мешканців.

З кожним роком ситуація погіршується: збільшується кількість поривів трубопроводів та поломок обладнання ЦТП та бойлерної. Обладнання ЦТП морально застаріле та фізично зношене, постійно ремонтується. Впродовж минулого опалювального сезону, через незадовільний стан покрівель ЦТП та бойлерної, постійно мокріють стіни, підтоплюється насосне обладнання, електрощитові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.