дивись.info

У Львові стартують інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»

У Львові стартують інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»

10 листопада 2013 року у Львові розпочинаються змагання «Інтелект-ліги» – найпрестижнішої ліги знавців гри «Що? Де? Коли?» на теренах Західної України. Змагання протягом сезону ігор 2013-2014 років відбуватимуться у трьох кваліфікаційних лігах. Тільки у двох вищих за рангом лігах братимуть участь майже 50 команд із Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Львівської областей, а у третій лізі, змагання якої будуть відбуватися синхронно у різних регіонах, ще долучаться команди з Івано-Франківщини.

Турніри «Інтелект-ліги» відбуватимуться щомісяця, і у червні 2014 року буде визначений переможець цих престижних змагань. Змагання проходитимуть у молодіжному клубі «Пікассо» за адресою вулиця Зелена, 88. Початок ігор о 13.00 год.

Попри те, що змагання для сильніших команд уже стартують, кожен охочий може ще приєднатися до турніру команд-початківців, який розпочнеться в грудні цього року і даватиме право у наступному сезоні інтелектуальних ігор заявити про себе серед найкращих команд Західної України.

Організатори Інтелект-ліги: Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості (ЛОЛІТ), Львівська міська рада, Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Партнери турніру: «Львівська пивоварня», мовна школа «Liberty», Інтернет-видання «Вголос» та «Захід.нет», друковані видання «Львівська газета», «Львівська пошта», журнал «Егоїст».

Детальніша інформація щодо цього на сайті: www.lolit.org, або за телефоном: (050)3719033 – Володимир Жмурко – голова оргкомітету змагань.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.