дивись.info

Гомосексуалізм і інші збочення – це гріх, – УГКЦ (відео)

Гомосексуалізм і інші збочення – це гріх, – УГКЦ (відео)

Традиційна церква вважає гріхом різноманітні тілесні збочення, зокрема гомосексуалізм та лесбійство.

Про це на прес-конференції повідомив настоятель храму cвятих апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів) отець Степан Сус, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо

Як повідомив отець, представники «секти Догнала» останнім часом активно взялись за тему видобування сланцевого газу та критику традиційної церкви щодо сексуальних меншин.

«Як на мене, видобування сланцевого газу – це більш політичне питання, а не релігійне», – прокоментував отець і додав, що над цією темою повинні дискутувати політики і експерти, а не церква.

«Для «секти Догнала» ці теми мали б бути менш актуальними», – вважає отець.

Він також наголосив, що церква має чітке вчення щодо сексуальних збочень.

«Церква вважає це гріхом, але є певне пояснення і певні тенденції. Люди, які мають схильності до такого гріха, але приходять до покаяння, до церкви, до сповіді, визнають те, що у них є така схильність, але вони це не практикують – церква не може таких людей виставити за двері тільки через те, що люди мають такі тенденції», – пояснив отець.

Він також розповів, що для батьків є великою трагедією, коли дітей «зв’язуються із членами цієї секти».

«Для них це уже втрачені діти, бо вони не дослухаються до порад батьків, навіть продають квартири і жертвують гроші на користь цієї секти», – пояснив отець.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.