дивись.info

Протистояння за “Олімпіаду-2022” зміцнить Львів, – Садовий

Протистояння за “Олімпіаду-2022” зміцнить Львів, – Садовий

Міський голова Львова переконаний, що боротьба за право приймати Зимові Олімпійські ігри 2022 зробить наше місто та країну сильнішими. Львову вигідно конкурувати з Пекіном, Осло, Краковом та іншими містами.

«Мешканці Мюнхена розділились – п’ятдесят на п’ятдесят. Тому Мюнхен, мабуть, не буде кандидувати. Є принцип Олімпійського комітету – має бути підтримка громади. Маючи таких серйозних конкурентів, як Пекін, Алмати, Осло, Краків, – це вища ліга. Це буде гідне суперництво, яке, на моє переконання, зробить нас сильнішими. Ми багато повинні навчитись і боротись за перемогу. Маємо 2014 рік. Команда, яка сьогодні працює, фахівці, які залучені, – це 5 найвідоміших світових компаній, які об’єднались над подачею заявки. Наступний етап – це якісне проектування і ми ці результати вже будемо використовувати. Якби місто самостійно це замовляло і платило кошти – це було б дуже і дуже дорого», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 16 жовтня Рада регіонів, 22 жовтня Львівська обласна рада, а 24 жовтня Львівська міська рада – офіційно проголосували за підтримку заявки України на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

В ході підготовки планується 2 кластери: «льодовий» – буде розташований у Львові, а «сніговий» – у Тисовці, Панасівці та Боржаві.

На всіх об’єктах, які зведуть до Зимової Олімпіади, будуть створені комфортні умови для усіх спортсменів та вболівальників, в тому числі, і для людей з особливими потребами. До процесу підготовки заявки Україна триває тісна співпраця із національними федераціями зимових видів спорту. Залучені фахівці світового рівня, які працювали над концепціями останніх п’яти переможних олімпійських заявок.

Довідка

Після підписання Декларації про наміри подати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор-2022, офіційний лист-декларація надсилається до МОК. У березні 2014 року до МОК буде подано заявковий файл і гарантійні листи від НОК та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.