дивись.info

У Садового відповіли “Свободі”, як розвивають плавання

У Садового відповіли “Свободі”, як розвивають плавання

У Львові четвертий рік поспіль триває «Програма навчання плаванню у м. Львові». Програма проводиться управлінням молоді, сім`ї та спорту та ЛКП «Спортресурс». Завдяки програмі цього року 700 дітей з малозабезпечених сімей, з багатодітних сімей, діти сироти мають змогу протягом 10 днів навчатись плаванню у басейні «Динамо».

«Минулого року у нас було на 100 дітей більше. Цього року у програмі через кошти є трохи менше дітей. Сума коштів, яка передбачена цього року у бюджеті, включає ще борги минулого року. Відтак, цього року маємо 700 дітей. Вік дітей – від 6 років до 15», – розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

З 2009 року у Львові четвертий рік поспіль триває «Програма навчання плаванню у м. Львові». Програма проводиться управлінням молоді, сім`ї та спорту та ЛКП «Спортресурс». З міського бюджету у цьому році виділено 240 тис. грн. У 2012 році було використано 311 тис. грн.

Цього року програма проходить в басейні палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо», що за адресою: вул. Вітовського, 53.

Відтак, протягом півтора місяці діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди (котрі мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань), діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, у тому числі гуртківці установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів м.Львова, учасники дитячих та творчих колективів та спортивних команд, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, віком від 6 до 15 років, мають змогу навчитися плавати.

Цього року планується, що у програмі візьмуть участь майже 700 дітей. Списки дітей, які беруть участь у програмі, спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту формують УДЮМК та Міський центр соціальних служб для сім`ї та молоді.

Цього року програма поділена на п`ять етапів. Етап в себе включає: 136 дітей, яких поділено на дві групи. Діти плавають щоденно, І група о 14.45 год та ІІ група о 15.30 год. Загалом кожна група відвідає 10 занять.

На наступний рік управління молоді, сім’ї та спорту планує вдвічі збільшити кількість дітей, які б могли взяти участь у програмі. Для цього з міського бюджету необхідно 500 тис. грн.

Нагадаємо, під час брифінгу у Львівському прес-клубі Маркіян Лопачак висловив думку про те, що у Львові відсутні можливості для занять спортом як такі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.