дивись.info

У Трускавці розпочинає роботу IV Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів “Корона Карпат” (програма)

У Трускавці розпочинає роботу IV Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів “Корона Карпат” (програма)

12 – 17 листопада 2013 року розпочне роботу IV Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів “Корона Карпат”, який проходитиме у курортному місті Трускавець.

Даний фестиваль об’єднує понад сотню кінокомпаній, десятки іноземних, національних і регіональних ЗМІ та тисячі шанувальників кіномистецтва.

 

Програма IV Трускавецького міжнародного кінофестивалю
“Корона Карпат”

12 листопада

Палац культури ім. Т. Шевченка

20:00

Концерт Михайла Грицкана

13 листопада

Час

Фільм

Програма

Виробництво

Кінопалац “Злата”

17:30

Офіційна церемонія відкриття

19:30

“Хайтарма” 

ФВ

Україна, 2012, 90`, Ахтем Сеітаблаєв

14 листопада

Час

Фільм

Програма

Виробництво

Кінопалац “Злата”

11:00

“Команда мрії 1935” 

IT

2012 , 118` , Латвія, драма, Айгарс Грауба

13:30

“Сонячний”

IT

2013, 101`, Болгарія, драма, Ілія Костов

15:30

“Повертаючись в твої обійми”

ЛП

2010 ,90` Литва, Крістіджонас Вільджюнас

17:30

“Фортеця сплячих метеликів”

СП

2012, 90′, Литва, Альгімантас Пуйпа

19:30

“Живе Білорусь”

IT

2012 , 91`, Польща, драма, Кшиштоф Лукашевич

21:30

“Дипломна робота з вбивства”

IT

2013 , 106`, Аргентина, Іспанія , Ернан Голдфрід

Бульвар Ю. Дрогобича

17:00

Спеціальна подія: Встановлення 3-ї бронзової плити в честь переможця ІIІ ТМКТФ – фільму “Фортеця сплячих метеликів” (Литва), режисера Альгiмантас Пуйпа на Алеї кінослави м. Трускавець, біля кінопалацу “Злата”

Арт- стріт кафе “КУБ”

15:00 – 17:00

“Борода”

КМ

2012 , 25`, Україна, Дмитро Сухолиткий-Собчук

15:00 – 17:00

“Янголи помирають на світанку”

КМ

2013, 12`, Україна, Ярослав Турківський

15:00 – 17:00

“Надія 3D”

КМ

2011 , 19`, Естонія, Арко Окк

15:00 – 17:00

“Ваня”

КМ

2012, 10`, Україна, Оксана Артеменко

15:00 – 17:00

“Хуліган”

КМ

2012 , 10`, Україна, Василь Білик

15:00 – 17:00

“Стара діва”

КМ

2013, 20`, Німечина-Киргизстан, Аліжан Насиров

15:00 – 17:00

“Не ділиться”

КМ

2013 , 8`, Україна, Ірина Гордій

Палац культури ім. Т. Шевченка

20:00

Концерт “Корона Карпат”– за участю акторів, учасників фестивалю

15 листопада

Час

Фільм

Програма

Виробництво

Кінопалац “Злата”

11:30

“Моє перше весілля”

IT

2011, 102′, Аргентина , Аріель Віноград

14:30

Спеціальний показ фільму В.Андрієнка «Іван Сила» для школярів та дітей з дитячих будинків регіону, представляють В.Андрієнко, В. Вірастюк

16:30

“Англійський Російський”

IT

2013 , 90`, Росія, Михайло Дубілет

19:00

“Іван Сила”

IT

2012, 90`, Україна, художній, Віктор Андрієнко

21:00

“8 – ма куля”

IT

Фінляндія, 2013, 107`, Аку Лоухіміес

Палац культури ім. Т. Шевченка

16:00

Творчий вечір з Адою Роговцевою

Арт-стріт кафе “КУБ”

15:00-17:00

“Хто все придумав”

КМ

2013, 15`, Росія, Юрій Чірковський

15:00-17:00

“Діма”

КМ

2013, 21`, Гонтар Аксінья, Україна

15:00-17:00

“Доторкнись і побач”

КМ

2013, 31′, Україна, Тарас Дронь

15:00-17:00

“І ці вуста, і очі ці чудові”

КМ

2010, 26`, Україна, Анна Смолій

15:00-17:00

“Не менше 50-ти кг”

КМ

2013, 13`, Україна, Марина Артеменко

17:00

Презентація проектів і програм міжнародної організації “CinemaHall”

Народний дім

17:30

Показ фільмів “Світ очима місцевих кінематографістів”

1.

Велич і трагедія стрийських будителів

2013, Україна , Євген Тиченко

2.

Будинок в якому живуть мрії

2012, Україна , Олег Бачинський

16 листопада

Час

Фільм

Програма

Виробництво

Кінопалац “Злата”

11:30

“Звіринець”

IT

2012, 105′, Сербія , Марко Новаковіч

14:30

“Я так сильно тебе кохала”

IT

2013, 102`, Туреччина , Орхан Текеоглу

16:30

“Загублене місто”

IT

2013, 97′, Україна, Віталій Потрух

19:30

Урочиста церемонія нагородження + показ фільму

Арт-стріт кафе “КУБ”

15:00 – 17:00

“Середовище перебування”

КМ

2013, 20`, Арменія, Гарік Машкарян

15:00 – 17:00

“Зайвий”

КМ

2011, 25′, Україна, Дмитро Гуляєв

15:00 – 17:00

“Ілюзія щастя”

КМ

2012, 10′, Україна, Олег Варфоломєєв

15:00 – 17:00

“Маяк”

КМ

2012, 28′, Азербайджан, Фариз Ахмедов

15:00 – 17:00

“Замовлення”

КМ

2013, 11`, Україна, А.Щипілов

15:00 – 17:00

“Свєтка”

КМ

2013, 15′, Україна, Ірина Устеленцева

17:30

Презентація Громадського телебачення “Разом”

Народний дім

16:00

Показ фільмів “Світ очима місцевих кінематографістів”

1.

Одягнена історія

2013, Україна , Іван Шоха

2.

Таємниці та загадки Карпат

2013, Україна , Юрій Крилівець

3.

Тарасовими стежками

2013, Україна , Михайло Іваник

смт. Східниця, клуб

18:00

Творчий вечір з Адою Роговцевою

17 листопада

Львів, Театр Л.Курбаса

19:00

Творчий вечір з Адою Роговцевою

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.