дивись.info

Садовий повинен вирішити проблеми мешканців вулиці Стрийської, – нардеп

Садовий повинен вирішити проблеми мешканців вулиці Стрийської, – нардеп
corporate.ryanair.com

Народний депутат України Михайло Хміль звертається до Львівської міської ради та, зокрема до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою терміново вирішити питання щодо вивезення сміття з вулиць Стрийської та прилеглих.

«Сьогодні дізнався зі ЗМІ, що фірма, яка займається вивезенням сміття з району вулиць Стрийської-Гашека-Максимовича, відмовляється надалі обслуговувати мешканців згаданих вулиць й прибирає контейнери для побутових відходів. Це пов’язано з тим, що будинки, які належать міністерству оборони, заборгували кошти за вивезення сміття», – розповів М.Хміль.

Відтак нардеп звертається до міської ради з вимогою терміново втрутитись у ситуацію, провести нараду й вирішити питання вивезення сміття з вулиць Гашека, Стрийської та Максимовича.

А також М.Хміль наголошує, що влада Львова все ж повинна погодити з Міністерством оборони питання щодо відомчих будинків й прийняти їх у комунальну власність міста.

«У військових будинках живуть львів’яни й вони, як і інші мешканці нашого міста мають право на отримання повноцінних послуг. Постійно повторюються ті ж проблеми: мешканцям «військових» будинків відключають за борги воду чи тепло, тепер – не вивозитимуть сміття. Чому через непорозуміння між Міноборони та мером міста мають страждати львів’яни?», – запитує народний депутат.

 прес-служба депутата

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.