дивись.info

Садовий шукає пропозиції на спортивні заходи

Садовий шукає пропозиції на спортивні заходи

15 листопада 2013 року стартує подача громадськими організаціями заявок на конкурс заходів у галузі фізичної культури і спорту та надання фінансової підтримки спортивним організаціям на 2014 рік.Термін подачі документів до 15.12.2013 року включно.

Пріоритети для проведення спортивних заходів:

–           проведення масштабних загальноміських заходів;

–           проведення заходів, приурочених видатним постатям (спортсменам) та датам в історії фізичної культури і спорту Львова та України.

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова, для проведення спортивних заходів, є участь власним внеском організації у заході (коштами або іншими матеріальними чи нематеріальними ресурсами).

Щодо фінансової підтримки спортивних організацій, то управління молоді, сім’ї та спорту буде надавати кошти на придбання:

–           спортивного інвентарю;

–           спортивного обладнання;

–           спортивної форми.

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через відділ «Центр обслуговування мешканців» (м. Львів, пл. Ринок, 1 (вхід через службовий вхід):

–           заявка встановленого зразка з додатками (додається);

–           копія свідоцтва про державну реєстрацію організації, засвідчену печаткою організації;

–           копія установчого документа громадської організації або ДЮСШ, засвідчений печаткою організації;

–           копія довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у Львові, засвідчену печаткою організації;

–           копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчену печаткою організації;

–           копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчену печаткою організації;

–           копія статуту (положення) організації, засвідчену печаткою організації;

–           інформація про діяльність організації за попередній рік (до двох аркушів А4 формату);

–           Розрахунок потреби  у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів у довільній формі, підписані керівником та засвідчені печаткою організації (для фінансової підтримки).

Довідка

Норми витрат на проведення спортивних змагань:

Під час проведення районних, міських змагань і навчально-тренувальних зборів на харчування з розрахунку на одну особу на добу з видів спорту: з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами: для спортсменів – до 35 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 30 грн. Для інших видів спорту: для спортсменів – до 30 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 25 грн.

На забезпечення медико-відновлювальними засобами та виробами медичного призначення для спортсменів-учасників спортивних змагань державного та міжнародного рівня, навчально-тренувальних зборів збірних команд та спортивних шкіл з розрахунку на одну особу на добу для спортсменів з видів спорту з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами – до 33 грн. Для інших видів спорту – до 23 грн.

Нагороди та призи за спортивні змагання становитимуть: на чемпіонатах і першостях районних (міських) змаганнях: командній першості (на команду) – до 80 грн., у особистій першості: 1 місце – до 60 грн., 2 місце – до 50 грн., 3 місце – до 40 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.