дивись.info

До Львова приїде виставка екзотичних тварин

До Львова приїде виставка екзотичних тварин

З 23 листопада у кінотеатрі імені «Довженка» у виставковому залі на 2 поверсі починає працювати найбільша в Україні персональна виставка екзотичних тварин «Джунглі парк» із міста Запоріжжя.

На виставці представлять понад 100 видів найрізноманітніших екзотичних тварин, починаючи від велетенських багатоніжок і закінчуючи приматами, такими як котячий лемур.

«Умови утримання тварин максимально наближені до природних. Усі мешканці колекції отримують постійний ветеринарний догляд та забезпечені повноцінним харчуванням. Я і вся моя родина маємо біологічну освіту. Наша колекція існує як виставка вже 15 років та її вже мали нагоду побачити більшість регіонів України», – зазначає організатор виставки Андрій Марокко.

Виставка працюватиме в місті з 23 листопада 2013 року до 19 січня 2014 року. Вартість відвідування – 40 грн для дітей від 3 до 13 років, та 50 грн – для дітей старшого віку та дорослих.

Також організатори планують забезпечити безкоштовними квитками дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей з неблагополучних сімей та кращих учнів.

Контактна особа: Андрій Марокко, тел 098-527-29-24.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.