дивись.info

У Львові блискавично ремонтують дороги

У Львові блискавично ремонтують дороги

Як повідомляють у Залізничній районній адміністрації, вчора завершили ремонт дорожнього покриття на вул. Виговського від вул. Городоцької до вул. Головатого. На дорозі зрізали старе покриття та поклали новий асфальт.

«Ми замінили дорожнє полотно на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Головатого. Ремонтні роботи на вулиці Виговського вдалось зробити лише зараз через те, що авансовий платіж на закупівлю будматеріалів казначейство перерахувало тільки два тижні тому. Загальна вартість робіт – 1,8 млн грн, а площа робіт – 8,3 тисячі квадратних метрів», – розповіла Ірина Гримак, в.о. голови Залізничної районної адміністрації.

Також на дорозі буде намальована розмітка для велосмуги, оскільки ширина дорожнього покриття на ділянці вулиці Виговського не дозволяє зробити окремої велодоріжки. Велосмугу нанесуть за тиждень, відповідно до технологічних вимог.

До ремонтних робіт було залучено 10 одиниць техніки та 30 людей. Роботи проводила компанія «Онур». У комплекс ремонтних робіт увійшло: зрізання 7-сантиметрового шару дороги, заміна зруйнованих бордюрів та вкладання нового дорожнього полотна.

Про це повідомила прес-служба ЛМР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.