дивись.info

У Львові покажуть «Тіні незабутих предків»

У Львові покажуть «Тіні незабутих предків»

17 листопада о 18:00 год у кінотеатрі «Планета кіно» (ТРЦ Кінг-Крос Леополіс) відбудеться зустріч із творчою групою та перегляд фільму «Тіні незабутих предків».

Як розповідають організатори, у прес-конференції участь візьмуть: режисер Любомир Левицький, виконавчий продюсер Наталія Левицька, продюсер Андрекс Селіванов, актори Вадим Гребенюк, Дмитро Ступка, Олена Мусієнко, Владислав Никитюк, Паша Лі, Софа Галабурад, Марина Шако.

Акредитація преси: тел. (067)772 26 98, [email protected].

Довідка

Фільм «Тіні незабутих предків»:

Жанр: комедія, містика, пригоди.

Про фільм: декілька століть тому в українських Карпатах безчинствували злі духи та інші химери. Тому дев’ять магів запечатали потойбічну нечисть в Книгу Тіней, на яку поставили клеймо – магічну Згарду.

Наші дні. Згарда знайдена і передана до університету, однак з вини 20-річного студента Вані вона зникає. Після чого на тілах його друзів проступають магічні знаки, і їхньому життю загрожує небезпека. Врятувати студентів та знищити зло зможе лише нащадок останнього мольфара. Звичайно ж будуть і погані дівчатка.

Режисер: Любомир Левицький.

Продюсер: Андрекс Селіванов.

Оператор: Марк Еберлі.

У ролях: Дмитро Ступка, Альона Мусієнко, Паша Лі, Марина Шако, Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Микола Боклан, Юрій Розстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Лінартович, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук, Олег Цьона та інші.

прес-служба ЛМР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.