дивись.info

У Львові розпочався «Vivaldissimo»

У Львові розпочався «Vivaldissimo»

У середу, 13 листопада, у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт під назвою «Vivaldissimo», присвячений музиці видатного італійського майстра Антоніо Вівальді, з дати дня народження якого цьогоріч виповнюється 335 років.

«І довгий час після смерті мистця його творчість була маловідомою, тепер музика Вівальді вже стала майже емблемою, «музичним слоганом», який можна почути в найрізноманітніших музичних і не тільки музичних контекстах.

Але чи знаємо ми музику Вівальді у всій її повноті? Чи лише кілька окремих нот, кілька популярних фрагментів? Адже творчість цього майстра надзвичайно багата і багатогранна: це близько 500 концертів для оркестру або оркестру з солістами, понад 40 опер, духовні твори, камерна інструментальна музика», – розповідають у Львівській філармонії.

Саме музиці Вівальді в її розмаїтті й повноті присвячений концерт «Vivaldissimo», участь у якому візьмуть німецький виконавець на блок-флейті (духовому інструменті, поширеному у барокову добу) Карстен Екерт, українсько-швейцарський віолончеліст Денис Северін, львівський скрипаль, заслужений артист України Володимир Дуда, а також Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».

Програма «Vivaldissimo» охоплюватиме шість інструментальних концертів Антоніо Вівальді для різних комбінацій інструментів: віолончелі з оркестром, блок-флейти з оркестром, скрипки з оркестром, а також ансамблів цих інструментів у супроводі оркестру.

«Музика Вівальді надзвичайно винахідлива, фантазія цього майстра видається невичерпною, постійно генеруючи нові ідеї. Інструментальний склад одного з концертів є таким: для скрипки, трьох скрипок «ехо», оркестру і басо контінуо. Що саме має на увазі Вівальді під такими «ехо»-скрипками, найкраще розкаже сама музика, яку можна буде почути на концерті 13 листопада о 19.00 год», – додають у Львівській обласній філармонії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.