дивись.info

На Львівщину призначають посадовців, причетних до корупційних скандалів, – нардеп

На Львівщину призначають посадовців, причетних до корупційних скандалів, – нардеп

«Голів Львівської облдержадміністрації змінюють щокілька місяців, а на Львівщині залишаються на керівних посадах сумнівні кадри, яких вони протягують». Про це заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Блавацький, коментуючи недавнє призначення на посаду керівника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області Андрія Івасіва.

Як зазначає Михайло Блавацький, за цим посадовцем тягнеться цілий шлейф звинувачень у зловживаннях. «Мабуть, на Львівщині пам’ятають, як кілька років тому в Пустомитівському держкомземі згоріли всі документи. Тоді там керував Андрій Івасів. Його звільняли з посади, але він поновлювався на роботі за рішенням суду. Тоді комісія  обласного управління Держкомзему виявила багато порушень, зокрема і при відведенні земельних ділянок, і в інспекційній роботі, документи було передано на Київ на звільнення, але він постійно переховувався, оформлюючи лікарняний та ще й отримуючи  гроші.

На деякий час він зник із Львівщини, працював в іншій області, а от тепер – ще за поданням голови ЛОДА Шемчука, отримав призначення на посаду. Ймовірно, тут не обійшлося без корупційних чинників…», – зазначив Михайло Блавацький.

Народний депутат закликає депутатів Львівської обласної ради контролювати за кадровими призначеннями на Львівщині та належно реагувати на призначення посадовців, які заплямували себе незаконною діяльністю на минулих посадах.

«Особисто я скерую депутатське звернення в правоохоронні органи, щоб отримати інформацію про те, які звинувачення висувалися цьому посадовцю і чи знято їх», – наголосив Михайло Блавацький.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.