дивись.info

У Львові стартував Форум підприємництва

У Львові стартував Форум підприємництва

Сьогодні у Львові у виставковому центрі «Шувар-Експо» розпочалася головна подія року у сфері бізнесу – Форум підприємництва, який триватиме до суботи, 16 листопада. Мета заходу – надати представникам малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи.

Програма цьогорічного Форуму складається із чотирьох заходів: конференцій «Практика управління» та «Власний бізнес», практикуму для бізнесу «Тренінг-центр», а також виставки «Бізнес. Франчайзинг».

«Сьогоднішній час – це час викликів, зокрема для бізнес-середовища, час, який вимагає свіжих ідей, неординарних рішень та підходів.  Форум – це платформа, де зустрічаються сотні фахівців з досвідом для того, щоб творити нові ідеї та обмінюватися думками. Для «Нексія ДК» участь у Форумі підприємництва відіграє значну роль, оскільки ми активно підтримуємо ініціативи розвитку бізнесу на Львівщині. Будучи на сьогодні міжнародною компанією з офісами у чотирьох містах України, ми готові і надалі підтримувати підприємництво в Західній Україні та у Львові зокрема, оскільки саме тут колись розпочалась наша незалежна професійна діяльність», – прокоментував керуючий партнер групи компаній «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти» Роман Білик.

Кожен із трьох днів конференції «Практика управління» буде присвячений одному із напрямів розвитку бізнесу: стратегічне управління, управління людськими ресурсами та організаційні зміни,  маркетинг і продаж. Партнером із організації конференції є Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS). Експерти та викладачі  LvBSстануть доповідачами на панельних дискусіях та проведуть майстер-класи, зокрема з управління фінансами та продажами.

За словами керівника Львівської бізнес-школи УКУ Софії Опацької, у Західному регіоні малий і середній бізнес становить значну частку економіки, тут працевлаштовані багато людей, тому він створює фундамент для добробуту регіону: «Теми, які обговорюватимуть на конференції «Практика управління», з одного боку є прикладними і актуальними, а з іншого – вони показують тенденції майбутнього. Це обговорення на перетині галузей.  Наприклад, питання права, фінансів – дуже інструментальні, а теми управління персоналом покажуть, що чекає на бізнес за 30 років. Учасники конференції прослухавши окремі майстер-класи чи доповіді, зможуть використати знання уже наступного дня, а також зрозуміти бізнес-тенденції майбутнього».

У межах конференції «Власний бізнес», яку організовує проект «Власний бізнес», відвідувачі Форуму зможуть відвідати майстер-класи відомих бізнесменів, ознайомитися із презентаціями франшиз, а також поділитися досвідом започаткування власного бізнесу, зокрема, на засадах франчайзингу. Корисним та цікавим буде майстер-клас із розвитку власного бізнесу, який проведе засновник групи компаній «Шувар» Роман Федишин. Як прийшла ідея створення оптового ринку сільгосппродукції, як вимальовувалась концепція підприємства, яка сьогодні взята за основу розбудови мережі оптових ринків України? Це перелік запитань, відповіді на які – на майстер-класі.

Не менш цікавим буде практикум «Тренінг-центр». Зокрема, у перший день учасники Форуму обговорюватимуть питання стандартизації та сертифікації у сфері харчування, міжнародний досвід цього процесу, спілкуватимуться про безпеку продуктів.

У рамках Форуму підприємництва також відбудеться перша у Західній Україні спеціалізована виставка франшиз «Бізнес. Франчайзинг 2013», партнером з організації якої є ТзОВ «Експо Львів».

Сайт Форуму підприємництваhttp://forum.vlasbiz.net/

Партнери заходу: Львівська міська рада, ТзОВ «РСП» «Шувар», група компаній«Нексія ДК. Аудитори і Консультанти», Львівська бізнес-школа Українського католицького університету, «Експо Львів», «Власний бізнес».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.