дивись.info

Львів’яни зможуть вивчати китайську мову

Львів’яни зможуть вивчати китайську мову

У Львові з’являється ще більше можливостей для освіти і цікавого дозвілля. У середу, 20 листопада, відбудеться відкриття першого в Україні центру мови та культури Китаю «Ні Хао».

Організаторами проекту стали Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» та Академія  традиційного кунг-фу.

«Усі охочі матимуть унікальну можливість вивчати китайську мову від її носіїв. Програма є перспективною, тому що люди безпосередньо спілкуватимуться з представниками Китайської народної республіки. У наш час вчити іноземні мови – недешеве задоволення, але навчання у центрі мови і культури Китаю «Ні Хао» відбуватиметься на громадських засадах», – розповів Юрій Котик, голова правління Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Назва центру «Ні Хао» – перекладається як «Добрий день», а дослівно – «Ти добрий». Так вітаються у Китаї. У центрі викладатимуть студенти з Китаю, які навчаються у Львові та запрошені педагоги. Також центр «Ні Хао» співпрацюватиме з кафедрою сходознавства імені проф. Ярослава Дашкевича ЛНУ імені І. Франка.

«Сьогодні зроблено перший крок популяризації китайської мови та культури у нашому місті. Зокрема, у нашому університеті відновлено курси китайської мови. Спеціально для цього до Львова приїхав викладач з Китаю Лю Шао Фей. Найближчим часом ми плануємо відкрити в Університеті спеціальність «Китайська мова та література», – каже Ірина Яремчук, в. о. завідувача кафедри сходознавства імені проф. Ярослава Дашкевича.

Загалом у центрі мови та культури Китаю «Ні Хао» працюватимуть близько 10 викладачів. Програма передбачає як індивідуальні, так і групові заняття, а також навчання для дітей в ігровій формі.

«Всі викладачі знають або українську мову, або російську. Мають добру мовну практику. Тому проблем у роботі не буде», – Кай Го, заступник голови правління Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

При успішному закінченні навчання у центрі мови та культури Китаю усі учасники отримають Сертифікат про закінчення курсів, який буде дійсним на території України та у Китаї, а також зможуть поїхати до Китаю у якості волонтерів або на навчальні програми.

Згодом МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва»  відкриватиме культурно-мовні центри Китаю у всіх великих містах України.

У Львові заняття проводитимуть двічі на тиждень у антикафе «CoMMuna» у післяобідній час.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.