дивись.info

Садовий звернувся в суд щодо заборони заходів біля церкви свв. Петра і Павла

Садовий звернувся в суд щодо заборони заходів біля церкви свв. Петра і Павла

За інформацією юридичного управління ЛМР, міська рада звернулась у Львівський окружний адміністративний суд щодо заборони проведення заходів біля церкви свв. Петра і Павла.

«Судове засідання розпочнеться сьогодні о 17:00 год», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

З заявками на проведення заходів у неділю біля церкви звернулися Контемплятивно-адораційний монастир Сестер Василіянок під покровом св.Пророка Іллі, ГО «Союз християнських матерів Львівської області», храм свв.Апостолів Петра і Павла УГКЦ.

Також надійшли звернення від Андрія Муляка про проведення масових заходів – інформаційно-просвітницької кампанії щодо теорії створення світу та урочистого святкування 1025 річниці хрещення Русі –у суботу-понеділок на пр.Свободи.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до начальника СБУ у Львівській області Володимира Федірка щодо діяльності у Львові «секти Догнала». Також на найближче засідання сесії міської ради буде винесено проект ухвали  «Про проведення масових заходів релігійного характеру на території, якою догналівцям  буде заборонено проводити свої заходи біля церкви свв.Петра і Павла.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.