дивись.info

З ким змагатиметься Львів за “Олімпіаду Януковича”, – перелік

З ким змагатиметься Львів за “Олімпіаду Януковича”, – перелік

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оприлюднив офіційний список міст-заявників на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. У список загалом потрапило 6 міст, серед яких і Львів. Іншими містами – суперниками Львова стали: Алмати (Казахстан), Пекін (Китай), Краків (Польща), Осло (Норвегія) та Стокгольм (Швеція). Про це йдеться в новині, опублікованій 15 листопада на офіційному сайті МОК.

«Я радий, що шість міст-заявників претендують на проведення в 2022 році Зимових Олімпійських ігор, – сказав президент МОК Томас Бах. Ці міста та особи, яких їх підтримують, чітко розуміють вигоди, які можуть дати Ігри для спадщини в довгостроковій перспективі розвитку регіону. Дійсно, останні Олімпійські ігри залишили чимало спортивної, соціальної, економічної та іншої спадщини для місцевого населення.  У багатьох містах, які не виграли право приймати Ігри, зрозуміли це і вбачають вигоду у своїх заявках».

Урамках підтримки, яку надає МОК містам-заявникам, шість міст будуть запрошені для участі в семінарі у Лозанні, з 4 по 6 грудня 2013 року, і взяти участь в якості спостерігачів під час Олімпіади-2014 в Сочі.

Нагадаємо, Національні олімпійські комітети повинні були до півночі 14 листопада 2013 року подати заявкові документи в МОК, до яких мали бути включені: заява, що стосується Всесвітнього антидопінгового агентства і Суду спортивного арбітражу, передбачені вимогами Виконкомому МОК від 2010 року. Виконавши ці вимоги, шість міст-заявників тепер увійшли у Фазу 1 дворівневого технічного аналізу, який завершується виборами міста-господаря Зимової Олімпіади 2022 на сесії МОК у Куала-Лумпур 31 липня 2015 року.

Ключові дати заявкового процесу:

Фаза 1

Останній день для НОК підтвердити місто-заявника – 14 листопада 2013

Семінар для міст-заявників – Лозанна – 4-6 грудня 2013

Програма спостерігачів на Зимовій Олімпіаді в Сочі –7-23 лютого 2014

Подача файлу заявки – 14 березня 2014

Вибір міста-кандидата – Виконавча рада МОК – 8-9 липня 2014

Фаза 2

Подання файлу міста-кандидата та гарантій – січень 2015

Візити Оціночної комісії МОК – лютий-березень 2015

Звіт Оціночної комісії МОК/брифінг міста-кандидата для членів МОК – травень-червень 2015

Вибір міста-господаря Зимової Олімпіади 2022 на сесії МОК – Куала-Лумпур – 31 липня 2015

Нагадаємо, Україна планує проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року у Львові, Тисовці і Панасівці (обидва – Львівська область) та на гірському хребті Полонина Боржава (Закарпатська область). Головою Організаційного комітету з підготовки заявки на проведення в України Олімпіади-2022 є Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

За більш детальною інформацією звертайтеся до прес-служби Заявкового комітету Львів-2022 за електронною адресою [email protected]

Прес-служба Заявкового комітету Львів-2022

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.