дивись.info

Садовий завтра дасть тепло чотирьом будинкам КЕВ

Садовий завтра дасть тепло чотирьом будинкам КЕВ

За словами голови Сихівської районної адміністрації Ірини Маруняк, зараз тривають роботи на тепломережах біля будинків БУ-4 на вул. Стрийській. Тепло планують подати цієї неділі.

«Станом на сьогоднішній день опалюються всі будинки комунальної власності, крім будинків, які знаходять в підпорядкуванні БУ-4. Це є будинки №№ 61, 63, 69 та 71 на вул. Стрийській. Зараз ремонтує трасу ЛМКП «Львівтеплоенерго», хоча мережі знаходяться на балансі КЕВ. Але на сьогоднішній день необхідно запустити тепло в ці будинки, і ситуація із станом мереж є проблемною. Тому роботи сьогодні проводяться, будуть проводитися завтра, і плануємо, що в неділю тепло людям буде подано», – зазначила Ірина Маруняк, голова Сихівської РА .

Також цього тижня компанія AVE забрала контейнери для сміття біля будинків БУ-4. Будинкоуправління уклало договір з іншої компанією, однак останні встановили замало контейнерів.

«Фірма AVE мала укладену угоду з БУ-4 на вивіз сміття. Останні мають борг перед компанією в сумі 211 тис грн. Відповідним чином, AVE виставили претензії стосовно оплат за вивезення сміття або про укладення договору розтермінування виплат за вивіз сміття, на що БУ-4 відмовилися  та розірвали угоду з фірмою.

Зараз БУ уклали угоду з компанією «Санком», яка виставила нові контейнери, однак їх є недостатньо. Якщо попередня компанія на майданчику ставила 7-8 контейнерів, то фірма «Санком» поставила один контейнер, біля якого є ціла гора сміття.

Ми зверталися з цього приводу до військового прокурора, до керівника КЕВ, до санітарних служб. Відповідні приписи і вказівки були надані, однак БУ-4 на всі наші прохання, на жаль, не реагує»,  – додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, окрім боргу перед компанією AVE, фірмі, яка обслуговує ліфти, БУ-4 винно 1,5 млн грн., ЛМКП «Львівтеплоенерго» – близько 8 млн грн. за надані послуги.

«Люди, які мешкають на території БУ-4 справно оплачують квартирну плату. В розмір цієї плати входять кошти за вивіз сміття, за обслуговування ліфтів. Інша справа, що це є робота правоохоронних органів – з’ясовувати, куди ж ця квартирна плата іде і чому так відбувається, що шалені борги, які ростуть. Таким чином далі відбуватись не може, і хтось повинен за це нести відповідальність», – наголосила голова Сихівського району Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.