дивись.info

Суд заборонив проведення заходів біля костелу Єзуїтів всім, крім місії «Центр військового капеланства» УГКЦ

Суд заборонив проведення заходів біля костелу Єзуїтів всім, крім місії «Центр військового капеланства» УГКЦ

Сьогодні вночі Львівський окружний адміністративний суд заборонив проведення з 17 листопада заходів біля храму святих апостолів Петра і Павла будь-яким організаціям, крім місії «Центр військового капеланства» УГКЦ, яка є власником будівлі храму.

Про це повідомили в юридичному управлінні Львівської міської ради. Відтак, адміністративний позов задовольнили частково. Суд постановив: «Обмежити, крім Місії «Центр військового капеланства» УГКЦ, реалізацію права на мирні зібрання шляхом заборони проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій, тощо, з 17 листопада 2013 року за адресою: вул. Театральна, 11 у м. Львові».

Нагадаємо, з заявками на проведення заходів у неділю біля храму святих апостолів Петра та Павла звернулися Контемплятивно-адораційний монастир Сестер Василіянок під покровом св.Пророка Іллі, ГО «Союз християнських матерів Львівської області», храм св. апостолів Петра і Павла УГКЦ. Також надійшли звернення від Андрія Муляка про проведення масових заходів – інформаційно-просвітницької кампанії щодо теорії створення світу та урочистого святкування 1025 річниці хрещення Русі –у суботу-понеділок на пр. Свободи.
Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до начальника СБУ у Львівській області Володимира Федірка щодо діяльності у Львові «секти Догнала». Також на найближче засідання сесії міської ради буде винесено проект ухвали «Про проведення масових заходів релігійного характеру на території, прилеглій до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла», якою догналівцям буде заборонено проводити свої заходи біля церкви св. апостолів Петра і Павла.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.