дивись.info

Листопадова «Ніч у Львові» збере 15 тисяч осіб, – мерія

Листопадова «Ніч у Львові» збере 15 тисяч осіб, – мерія

Фестиваль «Ніч у Львові» триває. Як повідомляють у відділі промоції міста, друга ніч екскурсій театрами, музеями, галереями, храмами міста зібрала 6 тис відвідувачів. Загалом сьогодні вночі відбулось понад 60 різних заходів – театралізовані екскурсії, концерти, вистави, театралізоване дійство, виступ театру тіней, нічний шопінг, каватур, тощо. У подіях першої ночі взяли участь 4 тис осіб. Загалом організатори очікують, що листопадовий фестиваль «Ніч у Львові» збере 15 тис осіб.

Протягом фестивалю біля Домініканського собору діє «Благодійна крамничка», де можна купити особливе печиво «Ніч у Львові». Серед цікавинок сьогоднішнього вечора – театралізовані екскурсії музеєм Грушевського та виступ струнного квартету Львівської консерваторії, вистави в дворику Ратуші від театру «Воскресіння», екскурсія в музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, нічна вистава «Катерина», театралізоване дійство історії кохання львівських Ромео та Джульєтти – Пелагеї та Мікеліні, театр тіней «Див», світові хіти від «Віртуозів Львова», музичний перформанс від фольк-гурту «Перекотиполе», піша екскурсія «Бізнес по-львівськи», ніч у стилі ретро, нічні екскурсії «Чудо-поїздом», концерт органної музики в Музеї історії релігії, вистава «Втеча з реальності» в театрі для дітей та юнацтва, вокально-танцювальний перфоманс «Ніч в обіймах чар» від Юрія Гнатковського та школи аргентинського танго «Барріо де палермо» та багато іншого.

У програмі недільного вечора – майже 40 екскурсій.

Нагадаємо, фестиваль «Ніч у Львові» триватиме до 17 листопада. Як зазначають у відділі промоції міста, цього разу очікують загалом на 15 тис відвідувачів нічних атракцій. У липні екскурсії відвідало понад 10 тис осіб.

Цього разу багато вистав та екскурсій відбудуться вперше. Вночі свої двері для відвідувачів відкриває Оперний театр, Палац Потоцьких, у Львівській обласній філармонії – «ніч у стилі ретро», театр тіней «Див» презентує свою нову програму, а музей скульптури Івана Дзиндри вперше запрошує на нічну екскурсію. Відомий львовознавець Ілько Лемко запрошує на цифрову екскурсію з використанням доповненої реальності. Не менш цікавими є екскурсії на Личаківському цвинтарі, екскурсії «Чудо-бусом» та багато інших.

Довідка

Відділ промоції міської ради спільно з музеями, театрами, творчими колективами, які працюють у Львові, вже вп’яте організовує фестиваль «Ніч у Львові». Вперше проект стартував у грудні 2011 року. Зараз фестиваль проводиться двічі на рік – у липні та листопаді.

Прес-служба ЛМР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.