дивись.info

Сало обіцяє відремонтувати місцеві дороги

Сало обіцяє відремонтувати місцеві дороги

Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу сформував проекти переліків автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць комунальної власності, ремонтні роботи на яких заплановано проводити за рахунок резервного фонду обласного бюджету.

Про це під час апаратної наради повідомив в.о. директора департаменту Віктор Чайко, повідомила прес-служба ОДА

Зокрема він зазначив, що загальна сума видатків по розподіленому резервному фонду складає 12,6 млн. грн, з них 7,2 млн. грн. – на дороги комунальної власності, 5,4 млн. грн. – на дороги загального користування місцевого значення.

«Однак відповідна комісія Львівської обласної ради затримала питання щодо розподілу коштів на ремонт доріг у Львівській області. Так, залишок резервного фонду у сумі  3,4 млн. грн. залишається не розподіленим», – наголосив В.Чайко.

Своєю чергою перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич звернув увагу, що в деяких районах області, таких як Стрийський, Сколівський, Бузький та інші є дороги, ремонт яких не фінансувався взагалі. Богдан Матолич наголосив на необхідності врегулювати цю ситуацію.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.