дивись.info

Вілкул їде на Львівщину

Вілкул їде на Львівщину

19.11 – робочий візит Віце-прем’єр-міністра України Вілкула О.Ю. та Голови ДСНС України Болотських М.В. на Львівщину

19 листопада о 12:40 Львівщину з робочим візитом відвідають Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Голова ДСНС України генерал-полковник служби ЦЗ Михайло Болотських.
Участь у заходах візьмуть:
голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало,
голова Львівської обласної ради Петро Колодій,
міський голова м.Львова Андрій Садовий,
начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський,
ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр.

12.50 – Прибуття до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Ознайомлення з системою підготовки фахівців в галузі безпеки людини, науковими напрацюваннями щодо попередження та прогнозування надзвичайних ситуацій. Зокрема високопосадовцям продемонструють лабораторію інтелектуального моделювання безпечного майбутнього, розробки щодо моніторингу надзвичайних ситуацій за допомогою геопросторових технологій, мультимедійний тренінговий центр та навчальний call-центр ситеми-112.
Брифінг для представників ЗМІ.

15.40 Переїзд до Головного управління ДСНС України у Львівській області. Посадовці оглянуть новостворений Консультаційний центр та ознайомляться із системою екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.
Віце-прем’єр-міністр України Вілкул О. Ю. вручить сертифікати на квартири, голова ДСНС України Болотських М.В. – чергові спеціальні звання, нагороди та іменні годинники працівникам ДСНС Львівщини, а голова ЛОДА Сало О.М. урочисто передасть начальнику ГУ ДСНС України у Львівській області Дмитровському С.Ю. сертифікати на снігоходи та радіостанції.
Брифінг для представників ЗМІ.

Антон Крук

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.