дивись.info

"Служба 112" працюватиме у цілій державі, – Вілкул

"Служба 112" працюватиме у цілій державі, – Вілкул

«Запобігання, оперативне реагування та ліквідація надзвичайних ситуацій є однією з ключових функцій держави. Тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кваліфікованих рятувальників та технічному забезпеченню пожежно-рятувальних частин», – сказав Віце-прем’єр, голова Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул. Він зазначив, що важливою складовою є також забезпечення рятувальників житлом.

Начальник Головного управління ДСНС у Львівській області Сергій Дмитровський доповів Олександру Вілкулу про роботу Служби 112 в регіоні, яка приймає «тривожні виклики» від населення. Планується, що цей пілотний проект, в якому використовуються і власні розробки Львівських рятувальників, буде масштабований на всі регіони України.

Також Олександр Вілкул проконтролював роботу Консультаційного центру ДСНС, створеного для надання оперативної та достовірної інформації стосовно надзвичайних ситуацій, щодо того, як зберегти життя і здоров’я в небезпечних умовах, щодо заходів влади та необхідних дій населення під час такої ситуації.

Окрім цього, під час зустрічі зі службовцями Олександр Вілкул вручив сертифікати на службове житло 14 сім’ям львівських рятувальників, які потребували покращення житлових умов.

«З 2010 року 366 сімей рятувальників та пожежників отримали квартири та службове житло. В тому числі в цьому році 49 сімей службовців ДСНС. І сьогодні новоселами стають ще 14 родин», – сказав Олександр Вілкул.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.