дивись.info

У Львівській області користувачі найчастіше переходять на сайти за посланнями (інфографіка)

У Львівській області користувачі найчастіше переходять на сайти за посланнями (інфографіка)

За даними Яндекс.Метрики, українські користувачі заходять на сайти напряму, тобто із закладок або за допомогою адресного рядка браузера, лише в одному випадку із трьох. В інших випадках вони переходять на сайти за посиланнями. Приблизно у 4 % випадків відвідування починаються за посиланнями із соціальних мереж.

У Львівській області основну частину трафіку із соцмереж на веб-сайти дають ВКонтакті, Однокласники, Фейсбук і “Мой Мир”. Очевидний лідер (71 % переходів) ― ВКонтакті. 13 % переходів на Львівщині здійснюється з Однокласників, 11 % ― із Фейсбука, причому його частка тут значно вища, ніж у решті областей, окрім Київської. 2 % візитів відбувається з “Моего Мира” та ще 3 % ― із Твіттера, LiveJournal, Google+ та інших менш популярних соцмереж.

Трафік із ВКонтакті росте протягом дня, у міру того, як у школярів і студентів, котрі складають значну частину аудиторії ВКонтакті, закінчується навчання. Пік переходів із “доросліших” Однокласників і “Моего Мира” припадає на період з 19 до 23 години. А ось із Фейсбука і Твіттера протягом дня приходять рівномірно.

Кількість переходів із російських соцмереж практично не залежить від дня тижня, тоді як кількість візитів із Твіттера і Фейсбука у вихідні падає приблизно на 35 %.

Майже 7 % усіх переходів із соцмереж на сайти здійснюють користувачі мобільних пристроїв. Розподіл переходів із соцмереж сильно відрізняється від платформи до платформи.

метрика

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.