• USD: 41.60
  • EUR: 40.80

Актуальні теми:

Підтримати

Правоохоронці розклеїли майже три тисячі попереджувальних наліпок (фото)

Правоохоронці розклеїли майже три тисячі попереджувальних наліпок (фото)

У громадському транспорті міста Львова: маршрутках, трамваях та тролейбусах уже вдруге розклеїли попереджувальні оголошення на кшталт «Не дай злочинцю шансу!».

Вивчивши ситуацію у місті, ініціативна група Львівського міського управління міліції визначила категорію злочинів, від яких львів’яни потерпають найчастіше.

Кілька тижнів тому у громадському транспорті з`явилися  яскраві інформаційні наліпки із соціальною рекламою, яка звертає увагу пасажирів на те, що поруч можуть бути крадії.

Інформація на наліпці закликає: «Будь уважний! Кишенькові крадії можуть бути поруч. Виявив крадія, дзвони на 102 або на телефон гарячої лінії (032 258-66-58) . Пильнуй своє майно!». Також тут міститься адреса web-сайту Львівського міського управління міліції – milicialviv.gov.ua.

«Таким чином ми хочемо застерегти кожного громадянина від кишенькових крадіїв. – Розповідає начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко. – На сьогодні вже бачимо, що кількість звернень громадян про втрату особистих речей у транспорті, знизилася на 25%».

Головний міліціонер Львова зазначає, що такий показник стимулює до подальших активних дій. Тому зараз триває робота над вдосконаленням дизайну та якості наліпок, що будуть більш стійкими до погодніх та технічних умов.

Також у рамках програми «Львів – безпечне місто» ДОбровільна РЕформа МІліції подібні попереджувальні оголошення уже розклеєно у всіх районах міста на під’їздах будинків із попередженням: «Квартирні крадії можуть бути поруч». Цими листівками правоохоронці ставлять собі за мету підвищити пильність населення та наголосити мешканцям на необхідності захисту свого житла.

«Лише разом ми зможемо досягти бажаного ефекту. Львову бути безпечним містом. І я зі свого боку запевняю, що міліція докладе усіх зусиль, аби посприяти цьому», – підкреслив Сергій Зюбаненко.

Довідка:

Програма «Львів – безпечне місто» ДОбровільна РЕформа МІліції. З числа працівників підрозділів Львівського міського управління міліції сформовано ініціативну групу, учасники якої працюють над розробкою програми реформ. Мета – змінити ситуацію, підвищити рівень довіри населення до працівників правоохоронних органів.

Прес-служба Львівського міського управління міліції

наліпки наліпки2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: