дивись.info

Михальчишин традиційно спихнув провокації на владу

Михальчишин традиційно спихнув провокації на владу

 «Я впевнений, що провокації на Євромайдані вигідні в першу чергу чинній владі, але я не здивуюся, якщо частково до них мають дотичність і ті, хто записався в ряди опозиційних сил у вигляді п’ятої колони, яка зараз, в умовах майже революційної ситуації, намагається вислужитися перед своїми господарями, котрі сидять в кабінетах на Банковій. Про це заявив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Михальчишин, коментуючи спробу провокації, яка відбулася 24 листопада у Львові під час мітингу на Євромайдані.

За словами народного депутата, люди, які закликають позбавити акції протесту революційного спрямування, таким чином грають на руку режиму, який прагне якомога швидше локалізувати і марґіналізувати протестні акції на Євромайданах. «Зараз не час для містечкових чвар, адже вирішується майбутнє України. У ці дні ми, як ніколи, маємо об’єднати свої зусилля, чинячи спротив режимові. У цій боротьбі мають йти поруч і революційне студентство, і громадські діячі, і опозиційні політики. І дуже прикро, що люди, які влаштовують такі провокації, через свою недосвідченість, а можливо і свідомо намагаються розпалювати дрібні чвари, ділити людей на «правильних» і «неправильних». На Євромайдані знайдеться місце для всіх, хто прагне усунути від влади цей режим, і мріє про європейське майбутнє України. Не повинно тут бути місця тільки провокаторам», – зазначає народний депутат.

Водночас свідком того, як готувалася провокація, став один із депутатів Львівської обласної ради. За його словами, студентами, які намагалися від’єднати кабель у мікрофоні Михальчишина, керувала добре відома у Львові людина.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.